EQUIP DIRECTIU

Direcció

Fernando Sansaloni Félis  direccion@iescotesbaixes.org

Vicedirecció

Rosalia Ferrero Cerdà vicedireccio@iescotesbaixes.org

Secretaria

Miquel Fillol Camps secretaria@iescotesbaixes.org

Vicesecretaria

Ximo Murillo Ribes vicesecretaria@iescotesbaixes.org

Caps d'Estudis ESO i BATXILLERAT

Clara Vicedo González capdestudiseb@iescotesbaixes.org

Caps d'Estudis FORMACIÓ PROFESSIONAL

Miquel Ibars Fortuño capdestudisfp@iescotesbaixes.org

Toni Reig Boronat capestudisvesprada@iescotesbaixes.org

ORIENTACIÓ

Nerea Arias Ferrer nereaarias@iescotesbaixes.org

Cristina Vilaplana Santonja  cristinavilaplana@iescotesbaixes.org

Jaime Tortosa Alcaraz jaimetortosa@iescotesbaixes.org

AUDICIÓ I LLENGUATGE

Dolores Montava Insa  doloresmontava@iescotesbaixes.org

 

PEDAGOGIA TERAPÈUTICA

Mariola Reig Valls  lidiasilvestre@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ ESO

Lilaya Garcia Monago  mlilayagarcia@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ BATXILLERAT

Rosa Máñez Ariño  rosamanez@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ FP

Sari Cortés Fillol  saricortes@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ FP DUAL

Cecil Gisbert Aznar ceciliagisbert@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ D'IGUALTAT

Joaquín  Díaz   joaquindiaz@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ FCT I QUALITAT

Adelina Satorres Sanchis  adelinasatorres@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ DE FORMACIÓ

Federico Silvestre Cortes  federicosilvestre@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ  PRÀCTICUM

Fernando Merlo Gonzalez  fernandomerlo@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ TIC

Miquel Cantó Garcia  miquelcanto@iescotesbaixes.org

PAS

Administració

Patricia Piera Pastor. patriciapiera@iescotesbaixes.org

Fernando Miro Vispo. fernandomiro@iescotesbaixes.org

Jordi Torregrosa  jorditorregrosa@iescotesbaixes.org

Auxiliar de Serveis

Maria Isabel Lizcano Luna  misabellizcano@iescotesbaixes.org

Consergeria

Maria José Lucas mjoselucas@iescotesbaixes.org

Loli Miranda lolimiranda@iescotesbaixes.org

 

 

FORMACIÓ PROFESSIONAL

Automoció

Abel Hernández. abelhernandez@iescotesbaixes.org

Daniel Giner Moya. danielginer@iescotesbaixes.org

Eduardo Vaello Frigols. eduardovaello@iescotesbaixes.org

Enrique Garcia Ripoll enriquegarcia@iescotesbaixes.org

Evaristo Madrid Cueves. evaristomadrid@iescotesbaixes.org

Francisco Jordá Pons.  franciscojorda@iescotesbaixes.org

Geo Gisbert Perez.  geogisbert@iescotesbaixes.org

Javier Olcina.  javierolcina@iescotesbaixes.org

Juan Antonio Gomez Ferrandiz  jantoniogomez@iescotesbaixes.org

Marcos Martinez Gonzalez.   marcosmartinez@iescotesbaixes.org

Miguel Calvo Abarca.  miguelcalvo@iescotesbaixes.org

Miquel Fillol Camps.   mangelfillol@iescotesbaixes.org

Toni Reig Boronat   antonioreig@iescotesbaixes.org

Toni Vidal Benavent.  tonividal@iescotesbaixes.org

Isabel Barrachina Pérez isabelbarrachina@iescotesbaixes.org

Electricitat

Alejandro  Canyete Jiménez.  alejandrocanyete@iescotesbaixes.org

Carles Sirvent Carbonell.  carlessirvent@iescotesbaixes.org

Ivan Martínez Cuquerella.  ivanmartinez@iescotesbaixes.org

Jose Antonio Díaz Villar.   joseantoniodiaz@iescotesbaixes.org

Jose Egea.  josegea@iescotesbaixes.org

Jose Miguel Rodenas Cuenca    jmiguelrodenas@iescotesbaixes.org

Josep Antoni Pons Pons.  jantonipons@iescotesbaixes.org

José  Manuel Carmona Concha   josecarmona@iescotesbaixes.org

José Moltó Sirera.    josemolto@iescotesbaixes.org

Juan Marcos Balaguer Capsi.   jmbalaguer@iescotesbaixes.org

Manuel Garcia Perez.  manuelgarcia@iescotesbaixes.org

Miguel Ibars Fortuño.  mangelibars@iescotesbaixes.org

Miguel Pareja Aparicio.   miguelpareja@iescotesbaixes.org

Neus Mompó Juan.   neusmompo@iescotesbaixes.org

Rafa Ferri.  rafaferri@iescotesbaixes.org

Tomás Ferri.  tomasferri@iescotesbaixes.org

Chema Illana Vila chemaillana@iescotesbaixes.org

Energies Renovables

Miguel Ibars Fortuño  mangelibars@iescotesbaixes.org

Miguel Pareja Aparicio  miguelpareja@iescotesbaixes.org

Jose Miguel Rodenas Cuenca  jmiguelrodenas@iescotesbaixes.org

José Moltó Sirera  josemolto@iescotesbaixes.org

Fol

Delfi Lucas Tomas  delfilucas@iescotesbaixes.org

Àlvar Sempere Tudela  alvarosempere@iescotesbaixes.org

Adelina Satorres Sanchis  adelinasatorres@iescotesbaixes.org

Rosalia Ferrero Cerdà  rosaliaferrero@iescotesbaixes.org

Elodia López Jordà.  elodialopez@iescotesbaixes.org

Joaquín  Díaz   joaquindiaz@iescotesbaixes.org

Pablo Ibáñez Aguilar.  pabloibanez@iescotesbaixes.org

Comerç

Alba Pascual  albapascual@iescotesbaixes.org

Amparo Bonet Juan. amparobonet@iescotesbaixes.org

Begonya Ramirez Aparici.  begonyaramirez@iescotesbaixes.org

Begoña Casanova Molla.  begonacasanova@iescotesbaixes.org

Carolina Blanes Nadal.  carolinablanes@iescotesbaixes.org

Cecilia Gisbert Aznar.  ceciliagisbert@iescotesbaixes.org

Cristina Catala Canto.  cristinacatala@iescotesbaixes.org

Fernando González Ferriz.  fernandogonzalez@iescotesbaixes.org

Maria del Mar Torres Roselló.  martorres@iescotesbaixes.org

Maria Elisa Armiñana Garcia.  melisaarminana@iescotesbaixes.org

Mónica Palomares  Bezunartea.  monicapalomares@iescotesbaixes.org

Neus Vidal Llario.  neusvidal@iescotesbaixes.org

Salvador Garcia Ribera.  salvadorgarcia@iescotesbaixes.org

Fusta

Jose Miguel Martinez Algaba  jmmartinez@iescotesbaixes.org

Myriam Gomez Jimenez  myriamgomez@iescotesbaixes.org

Rafael Navarro Puig  rafaelnavarro@iescotesbaixes.org

Marian Tornero Lopez   mariantornero@iescotesbaixes.org

Ximo Salom Gimeno  ximosalom@iescotesbaixes.org

Joserra Cogollos Verdú.  joserracogollos@iescotesbaixes.org

Kike Garés Prats.  kikegares@iescotesbaixes.org

Laura Borras Giner.  lauraborras@iescotesbaixes.org

Mecanitzat

David Vidal Arnedo davidvidal@iescotesbaixes.org

Ferran Micó Ballester  ferranmico@iescotesbaixes.org

Javier Perez Vaquer  javierperez@iescotesbaixes.org

Sari Cortes Fillol  saricortes@iescotesbaixes.org

Irene Torres Roca.  irenetorres@iescotesbaixes.org

Jose Vidal.  josevidal@iescotesbaixes.org

Ximo Guerrero Vidal.  ximoguerrero@iescotesbaixes.org

Tèxtil

Rafael Perez Aznar  rafaelperez@iescotesbaixes.org

Juan Antonio Garcia Ruiz  jantoniogarcia@iescotesbaixes.org

Mar Peidro Sempere. marpeidro@iescotesbaixes.org

Jaume Gosalbez Valles jaumegosalbez@iescotesbaixes.org

CLAUSTRE

ESO I BATXILLERAT

Anglés

Elena Alonso Valls   elenaalonso@iescotesbaixes.org

Frank Paya Abad   franciscopaya@iescotesbaixes.org

Juan Antonio Arnau Botí.  jantonioarnau@iescotesbaixes.org

Núria Pérez Soler   nuriaperez@iescotesbaixes.org

Paco Ferri Garcia.  pacoferri@iescotesbaixes.org

Paula Navarro Pallarés  paulanavarro@iescotesbaixes.org

Rocio Martínez Torrente rociomartinez@iescotesbaixes.org

Rosa Boronat Vitoria.  rosaboronat@iescotesbaixes.org

Castellà

Rosa Mañez Ariñoro. rosamanez@iescotesbaixes.org

Carmen Vañó González carmenvano@iescotesbaixes.org

Aida Navarro Martínez. aidanavarro@iescotesbaixes.org

Amparo Giner Mascarell  mparoginer@iescotesbaixes.org

Valencià

Anna Pellicer Herrero. annapellicer@iescotesbaixes.org

Macarena Ferrándiz Bou. macarenaferrandiz@iescotesbaixes.org

Marisa Francés Calafat. marisafrances@iescotesbaixes.org

Sara Ferrando Company. saraferrando@iescotesbaixes.org

Rosa Bodí Beneito. rosabodi@iescotesbaixes.org

Francés

Palmira Maya Gómez. palmiramaya@iescotesbaixes.org

Alicia González Amorós aliciagonzalez@iescotesbaixes.org

Lina Pascual Soler linapascual@iescotesbaixes.org

 

Arts plàstiques

Assum Valls Castello. asuncionvalls@iescotesbaixes.org

Ximo Murillo Ribes  ximomurillo@iescotesbaixes.org

Yolanda Cambra Martinez. yolandacambra@iescotesbaixes.org

Maria Hernández Roig mariahernandez@iescotesbaixes.org

Música

Josevi Biosca Mollà.  josevibiosca@iescotesbaixes.org

Alfredo Díaz Sánchez alfredodiaz@iescotesbaixes.org

 

Informàtica

Daniel Pastor Peidró  danielpastor@iescotesbaixes.org

Miquel Cantó Garcia  miquelcanto@iescotesbaixes.org

Educació Física

Veronica Gisbert Plaza  veronicagisbert@iescotesbaixes.org

Lara  Garcia Valor  laragarcia@iescotesbaixes.org

Quique Ferre Martínez  quiqueferre@iescotesbaixes.org

Francisco Alfonso Albuixech franciscoalfonso@iescotesbaixes.org

Ignacio Llorens Lledó ignaciolledo@iescotesbaixes.org

Física i Química

Maria Luisa Gomez Uceda  mluisagomez@iescotesbaixes.org

Maria Alvir Simon  mariaalvir@iescotesbaixes.org

Sergio Alcaraz Pérez sergioalcaraz@iescotesbaixes.org

Paula Martínez Osuna paulamartinez@iescotesbaixes.org

Tecnologia

Federico Silvestre Cortes  federicosilvestre@iescotesbaixes.org

Elvira Martinez Gimeno  elviramartinez@iescotesbaixes.org

Vicente García Rodríguez  vicentegarcia@iescotesbaixes.org

Filosofia

Alex Rosello Nadal  alejandrorosello@iescotesbaixes.org

Mario Castelló Segrelles mariocastello@iescotesbaixes.org

Geografia i Història

Fernando Merlo Gonzalez  fernandomerlo@iescotesbaixes.org

Graciela Crespo Garcia  gracielacrespo@iescotesbaixes.org

Juan Pico Ortiz  juanpico@iescotesbaixes.org

Alberto Navarro Pena  albertonavarro@iescotesbaixes.org

Vicent Biosca Martínez  vicentbiosca@iescotesbaixes.org

Biologia i Geologia

Beatriz Alba Serrano  beatrizalba@iescotesbaixes.org

Maite Olcina Jover  mteresaolcina@iescotesbaixes.org

Sonia Balanes Segura  soniablanes@iescotesbaixes.org

Economia

Angel Pascual Prats  angelpascual@iescotesbaixes.org

Maria Teresa Sellés  mteresaselles@iescotesbaixes.org

Emilio Giménez Colomer  emiliogimenez@iescotesbaixes.org

Matemàtiques

Fernando Sansaloni Félis  fernandosansaloni@iescotesbaixes.org

Clara Vicedo Gonzalez  claravicedo@iescotesbaixes.org

Lilaya Garcia Monago  mlilayagarcia@iescotesbaixes.org

Lluis Oltra Miralles  lluisoltra@iescotesbaixes.org

Victor Ferrando Donet  victorferrando@iescotesbaixes.org

Silvia Domenech Vicent silviadomenech@iescotesbaixes.org

Ivana Sanchis Ballesteros ivana@iescotesbaixes.org

Religió

Francisco Martínez López  franciscomartinez@iescotesbaixes.org

Cultura Clàssica

Santi Carbonell Martínez  santiagocarbonell@iescotesbaixes.org