top of page

EQUIP DIRECTIU

Direcció

Fernando Sansaloni Félis  direccion@iescotesbaixes.org

Vicedirecció

Rosalia Ferrero Cerdà vicedireccio@iescotesbaixes.org

Secretaria

Miquel Fillol Camps secretaria@iescotesbaixes.org

Vicesecretaria

Ximo Murillo Ribes vicesecretaria@iescotesbaixes.org

Caps d'Estudis ESO i BATXILLERAT

Clara Vicedo González capdestudiseb@iescotesbaixes.org

Caps d'Estudis FORMACIÓ PROFESSIONAL

Miquel Ibars Fortuño capdestudisfp@iescotesbaixes.org

Toni Reig Boronat capestudisvesprada@iescotesbaixes.org

ORIENTACIÓ

Nerea Arias Ferrer nereaarias@iescotesbaixes.org

Lidia Silvestre Vilaplana lidiasilvestre@iescotesbaixes.org

Cristina Vilaplana Santonja  cristinavilaplana@iescotesbaixes.org

Jaime Tortosa Alcaraz jaimetortosa@iescotesbaixes.org

AUDICIÓ I LLENGUATGE

Dolores Montava Insa  doloresmontava@iescotesbaixes.org

 

PEDAGOGIA TERAPÈUTICA

Mariola Reig Valls  lidiasilvestre@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ ESO

Lilaya Garcia Monago  mlilayagarcia@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ BATXILLERAT

Rosa Máñez Ariño  rosamanez@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ FP

Sari Cortés Fillol  saricortes@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ FP DUAL

Cecil Gisbert Aznar ceciliagisbert@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ D'IGUALTAT

Elvira Martinez Gimeno  elviramartinez@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ FCT I QUALITAT

Adelina Satorres Sanchis  adelinasatorres@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ DE FORMACIÓ

Federico Silvestre Cortes  federicosilvestre@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ  PRÀCTICUM

Fernando Merlo Gonzalez  fernandomerlo@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ TIC

Miquel Cantó Garcia  miquelcanto@iescotesbaixes.org

PAS

Administració

Patricia Piera Pastor. patriciapiera@iescotesbaixes.org

Fernando Miro Vispo. fernandomiro@iescotesbaixes.org

Jordi Torregrosa  jorditorregrosa@iescotesbaixes.org

Auxiliar de Serveis

Consergeria

Loli Miranda lolimiranda@iescotesbaixes.org

 

 

FORMACIÓ PROFESSIONAL

Automoció

Abel Hernández  abelhernandez@iescotesbaixes.org

Daniel Giner Moya  danielginer@iescotesbaixes.org

Emilio Calabuig Belda  emiliocalabuig@iescotesbaixes.org

Miquel Fillol Camps  mangelfillol@iescotesbaixes.org

Toni Reig Boronat  antonioreig@iescotesbaixes.org

Carles Benlliure Serra  carlesbenlliure@iescotesbaixes.org

Francisco Jordá Pons  franciscojorda@iescotesbaixes.org

Ricardo Soler Montero  ricardosoler@iescotesbaixes.org

Antonio José  Fernandez Avellaneda  ajfernandez@iescotesbaixes.org

Javier Olcina   javierolcina@iescotesbaixes.org

Isabel Barrachina Pérez  isabelbarrachina@iescotesbaixes.org

Eduardo Vaello Frigols  eduardovaello@iescotesbaixes.org

Juan Antonio Gomez Ferrandixj   jantoniogomez@iescotesbaixes.org

Enrique Garcia Ripoll  enriquegarcia@iescotesbaixes.org

Toni Vidal Benavent  tonividal@iescotesbaixes.org

Electricitat i Energies Renovables

Miguel Ibars Fortuño   mangelibars@iescotesbaixes.org

José  Manuel Carmona Concha   josecarmona@iescotesbaixes.org

Josep Antoni Pons Pons   jantonipons@iescotesbaixes.org

Andrea Figuerola Casas   andreafiguerola@iescotesbaixes.org

Chema Illanas Vila   chemaillanas@iescotesbaixes.org

Jose Luis Sanchez Gonzalez   jluissanchez@iescotesbaixes.org

Alejandro  Canyete Jiménez   alejandrocanyete@iescotesbaixes.org

Maria Amparo Benavent Pla   mabenavent@iescotesbaixes.org

Jose Miguel Rodenas Cuenca   jmiguelrodenas@iescotesbaixes.org

Manuel Garcia Perez   manuelgarcia@iescotesbaixes.org

Jose Egea   joseegea@iescotesbaixes.org

Miguel Penadés Moltó  miguelpenades@iescotesbaixes.org

Jose Perez Garcia   joseperez@iescotesbaixes.org

José Moltó Sirera   josemolto@iescotesbaixes.org

Ivan Martínez Cuquerella   ivanmartinez@iescotesbaixes.org

Juan Marcos Balaguer Capsi   jmbalaguer@iescotesbaixes.org

Rafa Ferri   rafaferri@iescotesbaixes.org

Oscar Armengol i Santamans   armengol@iescotesbaixes.org

Fol

Pablo Ibáñez Aguilar   pabloibanez@iescotesbaixes.org

Elodia López Jordà   elodialopez@iescotesbaixes.org

Rosalia Ferrero Cerda   rosaliaferrero@iescotesbaixes.org

Adelina Satorres Sanchis   adelinasatorres@iescotesbaixes.org

Àlvar Sempere Tudela   alvarosempere@iescotesbaixes.org

Delfi Lucas Tomas   delfilucas@iescotesbaixes.org

Pamela Pascual Cano   pamelapascual@iescotesbaixes.org

Comerç

Cristina Catala Canto   cristinacatala@iescotesbaixes.org

Cecilia Gisbert Aznar   ceciliagisbert@iescotesbaixes.org

Amparo Bonet Juan   amparobonet@iescotesbaixes.org

Carolina Blanes Nadal   carolinablanes@iescotesbaixes.org

Mari Carmen Vicedo Morell   mcvicedo@iescotesbaixes.org

Mónica Crespo Grau   monicacrespo@iescotesbaixes.org

Maria del Mar Torres Roselló   martorres@iescotesbaixes.org

Mónica Palomares  Bezunartea   monicapalomares@iescotesbaixes.org

Begonya Ramirez Aparici   begonyaramirez@iescotesbaixes.org

Begoña Casanova Molla   begonacasanova@iescotesbaixes.org

Lidia Beltran   lidiabeltran@iescotesbaixes.org

Fernando González Ferriz   fernandogonzalez@iescotesbaixes.org

Salvador Garcia Ribera   salvadorgarcia@iescotesbaixes.org

Reme Dominguez Dominguez   remedominguez@iescotesbaixes.org

Fusta

Aida Rocher Reig   aidarocher@iescotesbaixes.org

Marian Tornero Lopez   mariantornero@iescotesbaixes.org

Jose Miguel Martinez Algaba   jmmartinez@iescotesbaixes.org

Myriam Gomez Jimenez   myriamgomez@iescotesbaixes.org

Sergi Martí Monsonís   sergimarti@iescotesbaixes.org

Isabel Maria Martinez   isabelmaria@iescotesbaixes.org

Rafael Navarro Puig   rafaelnavarro@iescotesbaixes.org

Joserra Cogollos Verdú   joserracogollos@iescotesbaixes.org

Laura Borras Giner   lauraborras@iescotesbaixes.org

Angel Vidal Castelló angelvidal@iescotesbaixes.org

Mecanitzat

Sari Cortes Fillol   saricortes@iescotesbaixes.org

Ximo Guerrero Vidal   ximoguerrero@iescotesbaixes.org

David Vidal   davidvidal@iescotesbaixes.org

Jeroni Camps Nadal   jeronicamps@iescotesbaixes.org

Rafael Aracil Blanes   rafaelaracil@iescotesbaixes.org

Ferrán Micó Ballester   ferranmico@iescotesbaixes.org

Javier Perez Vaquer   javierperez@iescotesbaixes.org

Geo Gisbert Perez   geogisbert@iescotesbaixes.org

 

Tèxtil

Rafael Perez Aznar   rafaelperez@iescotesbaixes.org

Lucia Capablanca   luciacapablanca@iescotesbaixes.org

Mar Peidro Sempere   marpeidro@iescotesbaixes.org

Juan Antonio Garcia Ruiz   jantoniogarcia@iescotesbaixes.org

Jordi Muñoz Cortés   jordimunoz@iescotesbaixes.org

Amanda Sanchis   amandasanchis@iescotesbaixes.org

CLAUSTRE

ESO I BATXILLERAT

Anglés

Teresa Peña     teresapena@iescotesbaixes.org

Frank Paya Abad     franciscopaya@iescotesbaixes.org

Jose Victor Nacher     jvictornacher@iescotesbaixes.org

Elena Alonso Valls     elenaalonso@iescotesbaixes.org

Juan Antonio Arnau Botí     jantonioarnau@iescotesbaixes.org

Núria Pérez Soler     nuriaperez@iescotesbaixes.org

Paco Ferri Garcia     pacoferri@iescotesbaixes.org

Rosa Boronat Vitoria     rosaboronat@iescotesbaixes.org

Castellà

Rossana Castelló Castelló     rossanacastello@iescotesbaixes.org

Rosa Mañez Ariño     rosamanez@iescotesbaixes.org

Maria Amparo Giner Mascarell     mamparoginer@iescotesbaixes.org

Silvia Martínez Amaya     silviamartinez@iescotesbaixes.org

Celia Reverte Bernabeu     celiareverte@iescotesbaixes.org

Valencià

Anna Pellicer Herrero. annapellicer@iescotesbaixes.org

Macarena Ferrándiz Bou. macarenaferrandiz@iescotesbaixes.org

Marisa Francés Calafat. marisafrances@iescotesbaixes.org

Sara Ferrando Company. saraferrando@iescotesbaixes.org

Rosa Bodí Beneito. rosabodi@iescotesbaixes.org

Francés

Alicia González Amorós aliciagonzalez@iescotesbaixes.org

Ana Torró Bou     anatorro@iescotesbaixes.org

Raquel Garcia  Doménech   raquelgarcia@iescotesbaixes.org

 

Arts plàstiques

Ximo Murillo Ribes  ximomurillo@iescotesbaixes.org

Yolanda Cambra Martinez. yolandacambra@iescotesbaixes.org

Maria Hernández Roig mariahernandez@iescotesbaixes.org

Maria José Alonso Molina mariajosealonso@iescotesbaixes.org

Música

Josevi Biosca Mollà.  josevibiosca@iescotesbaixes.org

Alfredo Díaz Sánchez alfredodiaz@iescotesbaixes.org

Informàtica

Daniel Pastor Peidró  danielpastor@iescotesbaixes.org

Miquel Cantó Garcia  miquelcanto@iescotesbaixes.org

Eduardo Sanchez Yago     eduardosanchez@iescotesbaixes.org

Educació Física

Veronica Gisbert Plaza  veronicagisbert@iescotesbaixes.org

Lara  Garcia Valor  laragarcia@iescotesbaixes.org

Quique Ferre Martínez  quiqueferre@iescotesbaixes.org

Rubén Barber     rubenbarber@iescotesbaixes.org

Física i Química

Maria Luisa Gomez Uceda  mluisagomez@iescotesbaixes.org

Maria Alvir Simon  mariaalvir@iescotesbaixes.org

Sergio Alcaraz Pérez sergioalcaraz@iescotesbaixes.org

Tecnologia

Federico Silvestre Cortes  federicosilvestre@iescotesbaixes.org

Elvira Martinez Gimeno  elviramartinez@iescotesbaixes.org

Vicente García Rodríguez  vicentegarcia@iescotesbaixes.org

Filosofia

Alex Rosello Nadal  alejandrorosello@iescotesbaixes.org

Mario Castelló Segrelles mariocastello@iescotesbaixes.org

Geografia i Història

Fernando Merlo Gonzalez  fernandomerlo@iescotesbaixes.org

Graciela Crespo Garcia  gracielacrespo@iescotesbaixes.org

Juan Pico Ortiz  juanpico@iescotesbaixes.org

Alberto Navarro Pena  albertonavarro@iescotesbaixes.org

Biologia i Geologia

Beatriz Alba Serrano  beatrizalba@iescotesbaixes.org

Sonia Balanes Segura  soniablanes@iescotesbaixes.org

Laura Roig Pérez     lauraroig@iescotesbaixes.org

Economia

Angel Pascual Prats  angelpascual@iescotesbaixes.org

Maria Teresa Sellés  mteresaselles@iescotesbaixes.org

Matemàtiques

Fernando Sansaloni Félis  fernandosansaloni@iescotesbaixes.org

Clara Vicedo Gonzalez  claravicedo@iescotesbaixes.org

Lilaya Garcia Monago  mlilayagarcia@iescotesbaixes.org

Victor Ferrando Donet  victorferrando@iescotesbaixes.org

Silvia Domenech Vicent silviadomenech@iescotesbaixes.org

Ivana Sanchis Ballesteros ivana@iescotesbaixes.org

Sonia Gómez Pérez     soniagomez@iescotesbaixes.org

Vanesa Herrera     vanesaherrera@iescotesbaixes.org

Religió

Francisco Martínez López  franciscomartinez@iescotesbaixes.org

Cultura Clàssica

Santi Carbonell Martínez  santiagocarbonell@iescotesbaixes.org

bottom of page