EQUIP DIRECTIU

Direcció

Fernando Sansaloni Félis  direccion@iescotesbaixes.org

Vicedirecció

Rosalia Ferrero Cerdà vicedireccio@iescotesbaixes.org

Secretaria

Miquel Fillol Camps secretaria@iescotesbaixes.org

Vicesecretaria

Ximo Murillo Ribes vicesecretaria@iescotesbaixes.org

Caps d'Estudis ESO i BATXILLERAT

Clara Vicedo González capdestudiseb@iescotesbaixes.org

Caps d'Estudis FORMACIÓ PROFESSIONAL

Rafael Albero Vilaplana capdestudisfp@iescotesbaixes.org

Ricardo Soler Montero capestudisvesprada@iescotesbaixes.org

ORIENTACIÓ

Cristina Vilaplana Santonja  cristinavilaplana@iescotesbaixes.org

Silvia Puig Prats  silviapuig@iescotesbaixes.org

Mari Carmen Diaz Doñate  mcarmendiaz@iescotesbaixes.org

Maria Llamas López  mariallamas@iescotesbaixes.org

Antoni Ramírez Fayos antoniramirez@iescotesbaixes.org

PEDAGOGIA TERAPÈUTICA

Mari Carmen Diaz Doñate  mcarmendiaz@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ ESO

Lilaya Garcia Monago  mlilayagarcia@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ BATXILLERAT

Rosa Máñez Ariño  rosamanez@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ FP

Sari Cortés Fillol  saricortes@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ FP DUAL

Lucia Capablanca Francés luciacapablanca@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ D'IGUALTAT

Pau Gualda paugualda@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ FCT I QUALITAT

Rafael Pérez Aznar  rafaelperez@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ DE FORMACIÓ

Anna Pellicer Herrero. annapellicer@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ  PRÀCTICUM

Fernando Merlo Gonzalez  fernandomerlo@iescotesbaixes.org

COORDINACIÓ TIC

Vicente Garcia  Rodríguez  vicentegarcia@iescotesbaixes.org

PAS

Administració

Patricia Piera Pastor. patriciapiera@iescotesbaixes.org

Fernando Miro Vispo. fernandomiro@iescotesbaixes.org

Maria José Soler mjsoler@iescotesbaixes.org

Consergeria

Maria Isabel Lizcano Luna  misabellizcano@iescotesbaixes.org

 

 

FORMACIÓ PROFESSIONAL

Automoció

Javier Molina Martinez  javiermolina@iescotesbaixes.org

Javier Revert Martinez  javierrevert@iescotesbaixes.org

Juan Antonio Gomez Ferrandiz  jantoniogomez@iescotesbaixes.org

Enrique Garcia Ripoll  enriquegarcia@iescotesbaixes.org

Marcos Martinez Gonzalez  marcosmartinez@iescotesbaixes.org

Miquel Fillol Camps  mangelfillol@iescotesbaixes.org

Toni Reig Boronat  antonioreig@iescotesbaixes.org

Ricardo Soler Montero  ricardosoler@iescotesbaixes.org

Miguel Angel Balaguer Sanjuan  mangelbalaguer@iescotesbaixes.org

Evaristo Madrid Cueves  evaristomadrid@iescotesbaixes.org

Jose Frances Torres  josefrances@iescotesbaixes.org

Oscar Nadal Campano  oscarnadal@iescotesbaixes.org

Geo Gisbert Perez. geogisbert@iescotesbaixes.org

Paco Jordá  franciscojorda@iescotesbaixes.org

Vicent Benavent Otero. vicentbenavent@iescotesbaixes.org

Manuel Úbeda Argüelles manuelubeda@iescotesbaixes.org

Sergio Faus Gregori. sergiofaus@iescotesbaixes.org

Electricitat

Alfonso Jorge Llorens Perez  ajorgellorens@iescotesbaixes.org

Carlos Catalá carloscatala@iescotesbaixes.org

Jose Egea  joseegea@iescotesbaixes.org

Carles Sirvent Carbonell  carlessirvent@iescotesbaixes.org

Alfonso Rodrigo Valencia  alfonsorodrigo@iescotesbaixes.org

Manuel Garcia Perez  manuelgarcia@iescotesbaixes.org

Rafael Albero Vilaplana  rafaelalbero@iescotesbaixes.org

Miguel Ibars Fortuño  mangelibars@iescotesbaixes.org

Miguel Pareja Aparicio  miguelpareja@iescotesbaixes.org

Jose Miguel Rodenas Cuenca  jmiguelrodenas@iescotesbaixes.org

Juan Marcos Balaguer Capsi. jmbalaguer@iescotesbaixes.org

Chema Illanas Vila  chemaillanas@iescotesbaixes.org

Pamela Martin Carreton. pamelamartin@iescotesbaixes.org

José Moltó Sirera.  josemolto@iescotesbaixes.org

Rafa Ferri Giner. rafaferri@iescotesbaixes.org​

Luis Martinez Suau. luismartinez@iescotesbaixes.org

Ivan Martinez Cuquerella.ivanmartinez@iescotesbaixes.org

Juan Jacinto Carpio. juanjacinto@iescotesbaixes.org​

Energies Renovables

Alfonso Jorge Llorens Perez  ajorgellorens@iescotesbaixes.org

Jose Luis Sanchez Gonzalez  jluissanchez@iescotesbaixes.org

Miguel Ibars Fortuño  mangelibars@iescotesbaixes.org

Miguel Pareja Aparicio  miguelpareja@iescotesbaixes.org

Jose Miguel Rodenas Cuenca  jmiguelrodenas@iescotesbaixes.org

José Moltó Sirera  josemolto@iescotesbaixes.org

Fol

Delfi Lucas Tomas  delfilucas@iescotesbaixes.org

Àlvar Sempere Tudela  alvarosempere@iescotesbaixes.org

Adelina Satorres Sanchis  adelinasatorres@iescotesbaixes.org

Rosalia Ferrero Cerdà  rosaliaferrero@iescotesbaixes.org

Andrea Casanova Pérez  andreacasanova@iescotesbaixes.org

Comerç

Maria Elisa  Armiñana Garcia  melisaarminana@iescotesbaixes.org

Begonya Ramirez Aparici  begonyaramirez@iescotesbaixes.org

Begoña Casanova Molla  begonacasanova@iescotesbaixes.org

Cristina Catala Canto  cristinacatala@iescotesbaixes.org

Amparo Bonet Juan  amparobonet@iescotesbaixes.org

Carolina Blanes Nadal  carolinablanes@iescotesbaixes.org

Mónica Palomares Berzunartea  monicapalomares@iescotesbaixes.org

Salvador Garcia Ribera  salvadorgarcia@iescotesbaixes.org

Cecilia Gisbert Aznar  ceciliagisbert@iescotesbaixes.org

Remedio Dominguez Dominguez remediodominguez@iescotesbaixes.org

Jaime Sebastián Tari jaimesebastian@iescotesbaixes.org

Fernando González Ferri fernandogonzalez@iescotesbaixes.org

Fusta

Ismael Moya Morales  ismaelmoya@iescotesbaixes.org

Jose Miguel Martinez Algaba  jmmartinez@iescotesbaixes.org

Myriam Gomez Jimenez  myriamgomez@iescotesbaixes.org

Rafael Navarro Puig  rafaelnavarro@iescotesbaixes.org

Marian Tornero Lopez   mariantornero@iescotesbaixes.org

Ximo Salom Gimeno  ximosalom@iescotesbaixes.org

Laura Borras Giner. lauraborras@iescotesbaixes.org

Mecanitzat

David Vidal Arnedo davidvidal@iescotesbaixes.org

Ferran Micó Ballester  ferranmico@iescotesbaixes.org

Javier Perez Vaquer  javierperez@iescotesbaixes.org

Sari Cortes Fillol  saricortes@iescotesbaixes.org

Jose Luis Sánchez Leal  joseluissanchez@iescotesbaixes.org

Sebastian Martinez Romero  sebastianmartinez@iescotesbaixes.org

Fede Oliva. fedeoliva@iescotesbaixes.org

Tèxtil

Lucia Capablanca Frances  luciacapablanca@iescotesbaixes.org

Rafael Perez Aznar  rafaelperez@iescotesbaixes.org

Juan Antonio Garcia Ruiz  jantoniogarcia@iescotesbaixes.org

Mar Peidro Sempere. marpeidro@iescotesbaixes.org

CLAUSTRE

ESO I BATXILLERAT

Anglés

Elena Alonso Valls. elenaalonso@iescotesbaixes.org

Frank Paya Abad  franciscopaya@iescotesbaixes.org

Juan Antonio Arnau Botí. jantonioarnau@iescotesbaixes.org

Núria Pérez Soler. nuriaperez@iescotesbaixes.org

Rosa Boronat Vitoria. rosaboronat@iescotesbaixes.org

Toni Matarredona Santonja. antoniomatarredona@iescotesbaixes.org

Paco Ferri Garcia pacoferri@iescotesbaixes.org

Maria José Ramos Moreno  mariajoseramos@iescotesbaixes.org

Laura Tortosa Nieto  lauratortosa@iescotesbaixes.org

Castellà

Mª Àngels Serra Laliga. mangelesserra@iescotesbaixes.org

Rosa Mañez Ariñoro. samanez@iescotesbaixes.org

Carmen Roma Olcina. carmenroma@iescotesbaixes.org

Valencià

Anna Pellicer Herrero. annapellicer@iescotesbaixes.org

Macarena Ferrándiz Bou. macarenaferrandiz@iescotesbaixes.org

Marisa Francés Calafat. marisafrances@iescotesbaixes.org

Sara Ferrando Company. saraferrando@iescotesbaixes.org

Rosa Bodí Beneito. rosabodi@iescotesbaixes.org

Francés

Palmira Maya Gómez. palmiramaya@iescotesbaixes.org

 

Arts plàstiques

Assum Valls Castello. asuncionvalls@iescotesbaixes.org

Ximo Murillo Ribes  ximomurillo@iescotesbaixes.org

Yolanda Cambra Martinez. yolandacambra@iescotesbaixes.org

Música

Josevi Biosca Mollà.  josevibiosca@iescotesbaixes.org

Sofia Oviedo Garcia.  sofiaoviedo@iescotesbaixes.org

 

Informàtica

Daniel Pastor Peidró  danielpastor@iescotesbaixes.org

Vicente García Rodríguez  vicentegarcia@iescotesbaixes.org

Educació Física

Veronica Gisbert Plaza  veronicagisbert@iescotesbaixes.org

Lara  Garcia Valor  laragarcia@iescotesbaixes.org

Elena Reig Bosch  elenareig@iescotesbaixes.org

Física i Química

Maria Luisa Gomez Uceda  mluisagomez@iescotesbaixes.org

Maria Alvir Simon  mariaalvir@iescotesbaixes.org

Jose Luis Balaguer Sanjuan  jlbalaguer@iescotesbaixes.org

Sonia Blanes Segura  soniablanes@iescotesbaixes.org

Tecnologia

Federico Silvestre Cortes  federicosilvestre@iescotesbaixes.org

Elvira Martinez Gimeno  elviramartinez@iescotesbaixes.org

Filosofia

Alex Rosello Nadal  alejandrorosello@iescotesbaixes.org

Mario Castelló Segrelles mariocastello@iescotesbaixes.org

Geografia i Història

Eli Beneyto Gomez  elibeneyto@iescotesbaixes.org

Fernando Merlo Gonzalez  fernandomerlo@iescotesbaixes.org

Graciela Crespo Garcia  gracielacrespo@iescotesbaixes.org

Juan Pico Ortiz  juanpico@iescotesbaixes.org

Vicent Biosca Martinez  vicentbiosca@iescotesbaixes.org

Biologia i Geologia

Amalia Perez Gisbert  amaliaperez@iescotesbaixes.org

Beatriz Alba Serrano  beatrizalba@iescotesbaixes.org

Maite Olcina Jover  mteresaolcina@iescotesbaixes.org

Sonia Balanes Segura  soniablanes@iescotesbaixes.org

Economia

Angel Pascual Prats  angelpascual@iescotesbaixes.org

Maria Teresa Sellés  mteresaselles@iescotesbaixes.org

Matemàtiques

Fernando Sansaloni Félis  fernandosansaloni@iescotesbaixes.org

Clara Vicedo Gonzalez  claravicedo@iescotesbaixes.org

Lilaya Garcia Monago  mlilayagarcia@iescotesbaixes.org

Lluis Oltra Miralles  lluisoltra@iescotesbaixes.org

Victor Ferrando Donet  victorferrando@iescotesbaixes.org

Emilia Armiñana Llin emiliaarminana@iescotesbaixes.org

Silvia Domenech Vicent silviadomenech@iescotesbaixes.org

Religió

Francisco Martínez López  franciscomartinez@iescotesbaixes.org

Cultura Clàssica

Santi Carbonell Martínez  santiagocarbonell@iescotesbaixes.org

INFO

IES COTES BAIXES

Poligon Industrial Cotes Baixes

03804 Alcoi - Alacant

966 528 110 

03000400@gva.es

COL.LABORADORS

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey YouTube Icon

FP BÀSICA